- Reklama -zprávy

Jak najít ideální styl bydlení

Date:

Share:

Máte rádi ležérní eleganci, sportovní styl nebo dáváte přednost romantice? Zařiďte si bydlení snů a nechte promluvit svou osobitost. Poradíme vám, jak najít ideální styl bydlení tak, abyste se u sebe doma cítili lépe než v luxusním hotelu.

Prozkoumejte styly

Zajímejte se o to, jaké styly existují. Díky tomu zjistíte, co přesně se vám líbí a co ne. Inspirovat se můžete také designem interiéru, ať už v magazínech o bydlení nebo také na internetu. Nebojte se prozkoumat také sociální sítě, které jsou neomezenou studnicí nápadů.

Co od bydlení chcete

Rozmyslete si, co chcete od svého bydlení a jaké funkce by mělo splňovat. Pokud si zvolíte osobité bydlení, včetně dekorací, počítejte s tím, že váš prostor bude působit útulněji. Přidejte polštáře, deky, ale také závěsy. Nebojte se ani kombinovat různé styly nábytku.

Styl podle osobnosti

Vyberte si styl, který reflektuje vaši osobnost a životní styl. Pokud například žijete aktivní život a milujete sporty, může být moderní styl se sportovními prvky pro vás ideální. Máte-li problém s výběrem stylu, můžete se obrátit na profesionály jako jsou interiéroví designéři, kteří vám mohou pomoci vybrat ten nejlepší styl pro vás.

Inspirovat se můžete několika oblíbenými styly bydlení, které se liší nejen designem, ale také praktickým využitím.

  • Moderní styl, který se vyznačuje minimalistickým designem s jednoduchými liniemi a geometrickými tvary. Používají se převážně neutrální barvy a kovové prvky, nejen při zařízení kuchyně, ale také koupelny.
  • Rustikální styl bydlení je charakterizován přírodními prvky, jako jsou dřevo, kámen a kov. Je to styl, který se snaží napodobit vzhled a atmosféru venkovského prostředí.
  • Skandinávský styl bydlení je minimalistický a funkční, využívá se bílá barva, dřevo a přírodní materiály. Tento styl se snaží vytvořit pocit útulnosti a pohodlí.
  • Klasický styl bydlení se snaží napodobit luxus a eleganci minulých dob. Používají se tmavé barvy a drahé materiály, jako je například mramor.

Každý styl má své výhody a nevýhody a je důležité vybrat si ten, který nejlépe odpovídá vašim potřebám, vkusu a životnímu stylu.

━ nové příběhy

Skvělou jízdu na kole s nejvyšším výkonem prožijete díky správné obuvi od FORCE

Máte v posledních měsících „spadeno“ na tretry a boty a vybíráte, pro které se rozhodnout? Ať už jezdíte i teď ve skutečně studeném počasí, nebo...

Jak se starat o svoje šperky

Šperky jsou záležitost na celý život. Lidé do nich většinou moc často neinvestují, proto je dobré, aby byly pořád krásné. Je potřeba je pravidelně...

Expert na mořské studie: V Jadranu žije 34 druhů žraloků, může se útok z Egypta zopakovat v Chorvatsku?

Nedávné incidenty v Egyptě, když žralok usmrtil dvě turistky koupající se v moři, vyvolal po světě vlnu zděšení a mnozí turisté, nejen ti, co...

San Francisco je město, které si zamilujete na první pohled

Strmé ulice klikatící se romanticky k moři, dřevěné viktoriánské domky, moderní, ale i starší mrakodrapy. Uvolněná bohémská atmosféra nábřeží s výhledem na nejznámější věznici...

Jak horké bude léto? Inspiruje se kalendářem extrémů? Zde jsou rekordní naměřené teploty Evropy

Začíná léto a mnozí přemýšlejí, jak horké letos bude. Klimatologové varují, že teploty se globálně zvyšují, ve střední Evropě naměřili ve všech státech rekord...
- Komerční sdělení -pr článek